سیستم دوربین مداربسته خانگی

مقاله سیستم دوربین های مداربسته خانگی

 

سیستم دوربین مداربسته خانگی
سیستم دوربین مداربسته خانگی

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت دیدکم ، در این مقاله در مورد سیستم دوربین مداربسته خانگی با شما عزیزان صحبت میکنیم و در مورد استفاده از دوربین مداربسته در خانه و مزایای این کار توضیح میدهیم. امیدوارم با ما همراه باشید تا با دوربین های مداربسته خانگی آشنا بشید.

انتخاب سیستم دوربین مداربسته خانگی

استفاده از دوربین های مداربسته خانگی برای شما مزیت های زیادی از جمله امنیت و … را ایجاد می کند. بنابرین استفاده از دوربین مداربسته در خانه خیلی محبوبیت پیدا کرده است. همچنین به همراه دوربین مداربسته بعضی از خانواده ها برای امنیت خانه به همراه دوربین ها از دزدگیر و … نیز استفاده میکنند.

زمانی که ما از دوربین مداربسته برای خانه صحبت میکنیم خیلی سوال ها ممکن پیش بیاد که برای خرید این دوربین ها چندین عامل تاثیر گذار است ازجمله رزولوشن دوربین ، دید در شب و …

سیستم دوربین مداربسته خانگی
سیستم دوربین مداربسته خانگی

 

دوربین مداربسته خانگی

دوربین های دیجیتال امروزه دوربین های امنیتی هستند که در خانه ها استفاده می شوند. بعضی از این دوربین ها معمولی هستند و بعضی ها به صورت دوربین های تحت شبکه که دارای رزولوشن و کیفیت بسیار بالایی هستند. در انتخاب دوربین مداربسته باید به نور محیط توجه کرد و این یکی از مهم ترین مسائل هنگام خرید می باشد.

دوربین های استارلایت در مکان ها خارج از خانه یا مکان های تاریک مثل کمد و … استفاده می شود چرا که این دوربین ها به خاطر نور مخصوص این شرایط هستند.

دوربین مداربسته خانگی
دوربین مداربسته خانگی

 

دی وی ار سیستم های نظارتی

دستگاه دی وی ار قلب دوربین های مداربسته خانگی می باشد. دستگاه دی وی ار وظیفه فشرده سازی تصاویر ویدیویی و ذخیره کردن ویدیو ها را بر عهده دارد. و حافظه ذخیره سازی این تصاویر متفاوت است و شما می توانید از ظرفیت هارد مناسبی استفاده بکنید.

مزایای سیستم دوربین مداربسته خانگی

 

جلوگیری از جنایات و دزدی

دوربین مداربسته باعث می شود قبل از انجام جرم از آن جرم جلوگیری بکنند. بدین ترتیب که ممکن است دزدها و مجرمان با دیدن این سیستم از کار خود منصرف بشوند. بنابرین این یکی از مهم ترین مزیت های دوربین مداربسته می باشد.

نظارت بر کارکنان خانه

امروزه اکثر خانواده ها از کارکنان برای تمیز کردن خانه و باغبانی و پرستار و … استفاده می کنند که ممکن است بعضی از این افراد از موقعیت به دست آمده سو استفاده بکنند و اکثر دزدی ها مربوط به کارکنان و آشنایان است. بنابرین دوربین های مداربسته در خانه هایتان باعث می شود از این کار جلوگیری کنید.

حتی شما می توانید این دوربین ها را به اینترنت و موبایل وصل کنید و دور از خانه هم این افراد را کنترل بکنید.

کنترل و مراقبت از کودکان

خانواده ها همیشه نگران فرزندان کوچک خود هستند مخصوصا پدر و مادرهای شاغل مشکل زیادی در اینباره دارند ولی دوربین های مداربسته تا حدودی این مشکل را حل می کند و آن ها می توانند از محل کار خود مراقب فرزندان خود باشند.

نظارت بر خانه از همه جا

شما می توانید با استفاده از دوربین های مداربسته تحت شبکه از طریق اینترنت به این دوربین ها متصل بشوید و از هرکجا که خواستید خانه هایتان را تحت نظارت و کنترل نگه دارید.

همچنین این سیستم دوربین های خانگی مزیت های فراوانی دارد که ما در اینجا به چند مورد از آن ها اشاره کردیم.

دوربین مداربسته خانگی
دوربین مداربسته خانگی

دوستان در این مقاله تا حدودی در مورد سیستم دوربین مداربسته خانگی با شما عزیزان حرف زدیم و شما را با دوربین های مداربسته خانگی آشنا کردیم و مزیت دوربین مداربسته خانگی را برای شما توضیح دادیم. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

همچنین برای دریافت راهنمایی و قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار بدهند